Aktualizace web serveru - na základě Vašich podnětů a rozšíření portfolia produktů, představujeme tímto novou podobu web serveru, který díky své jednodušší navigaci umožní přehldnější formou prezentovat naši společnost.

Vývoj solárních modulů SUNflipper - solární nabíječky mobilních telefonů, které společnost začala v roce 2004 vyvíjet si již našla své spotřebitele nejen z řad běžných uživatelů ale také u bezpečnostních složek.  Solární moduly jsou přizpůsobeny svou povrchovou úpravou pro venkovní použití díky polymerickým vrstvám do kterých jsou zalaminovány. Solární nabíječka  SUNflipper si získala široké uplatnění pro svou vysokou mechanickou odolnost, pružnost, ohebnost, nízkou hmotnost a profesionální vzhled. Jejich použití je snadné. Solární modul se namíří ke slunci a připojí se konektor od solární nabíječky do vašeho telefonu/zařízení.

Rekonstrukce nových prostor - Jak jsme již avizovali, od 1.10.2001 naše společnost přesídlila do nových prostor v Záhorovicích, kde jsme za plného provozu realizovali kompletní rekonstrukci vnitřního vybavení i řešení exteriéru. K dnešnímu dni, tj. 10.10.2002 byla převážná část rekonstrukcí dokončena, čímž Vás zveme k návštěvě do nových prostor naší společnosti.

Spuštění nové verze Web serveru - k 15.7.2002 byl spuštěn nový Web server naší společnosti, který si dal za úkol Vám přinést více přehledně uspořádaných informací. Stránky budou průběžně doplňovány o novinky a přehledy nových výrobků, které pro Vás neustále připravujeme. Pokud se Vám přece jen bude zdát, že něco na nových stránkách postrádáte, nebo máte výhrady k jejich provozu, sdělte nám to prosím. Váš názor je pro naši vzájemnou spolupráci důležitý a my se vždy vynasnažíme Vám vyjít co nejlépe vstříc, děkujeme.

EN ISO 9001:2000 - vzhledem k tomu, že budoucnost vidíme převážně v kvalitně odvedené práci pro Vás, rozhodli jsem se pro získání certifikátu pro systém řízení jakosti dle EN ISO 9001:2000. Přípravy na získání certifikátu jsme již započali v I. čtvrtletí 2001, ale jde o velmi časově náročnou práci, kterou Vám našim klientům chceme ukázat, že služby a výrobky, které od nás pochází splňují i ty nejnáročnější požadavky a normy kladené na kvalitu a její funkčnost.Tento krok byl úspěšně završen 8.4.2002 získáním certifikátu od společnosti RWTUV.
 
Veletrh IDET 2003

Budova - BIT Záhorovice