Solární nabíječky mobilních telefonů
SUNFLIPPER řada SNMT


Solární nabíječka mobilních telefonů je určena pro použití tam, kde nenajdete zdroj elektrické energie pro nabití Vašeho mobilního telefonu. Její použití je snadné .Namíříte solární modul k slunci a připojíte konektor od solární nabíječky do telefonu. Účinnost je daná intenzitou slunečních paprsků a podle tohoto faktoru a kapacity Vaší baterie je vhodné vybrat i typ nabíječky.

Solární nabíječka mobilních telefonů se skládá z elektrického solárního modulu a měniče napětí s výstupním konektorem. Elektrické solární moduly jsou vyrobené novou technologií, což vede k vytvoření tuhých amorfních buněk s následným zalaminováním mezi dvě polymerické vrstvy. Tím se dosahuje vysoká mechanická odolnost, pružnost, ohebnost, nízká hmotnost a profesionální vzhled. Pro lepší využití sluneční energie jsou mezi polovodičové vrstvy vložené antireflexní vrstvy, zabezpečující odraz paprsků zpět do pracovních vrstev. Tím je snížená citlivost modulů na úhel dopadu slunečních paprsků, prodlouží se denní doba činnosti modulu a množství vyrobené energie. Jsou nerozbitné, lehké, pružné, nepotřebují další povrchovou úpravu pro venkovní použití.

Součástí nabíječek je měnič napětí, který s maximální účinností převádí vstupní napětí ze solárního modulu na nabíjecí napětí a proud mobilního telefonu. Vzhledem k použití nejmodernější technologie je celý měnič integrovaný na zadní panel solárního modulu. Nezvyšuje objem ani hmotnost výrobku.

Technické parametry
Řada SNMT 500 - nabíjí mobilní telefony s menší kapacitou baterie (do 1000mAh) včetně Li-ion. Vyžaduje vyšší sluneční svit.

Řada SNMT 1000 - nabíjí mobilní telefony se střední (cca 1000mAh) kapacitou baterie včetně Li-ion.Svým výkonem nevyžaduje vysokou intenzitu slunečního svitu.

Řada SNMT 1500 - nabíjí mobilní telefony s vyšší (nad 1000mAh) kapacitou baterie včetně Li-ion.Svým výkonem nevyžaduje vysokou intenzitu slunečního svitu.

Jmenovitý výkon článku: 0,8/1,8/2,7 W
Jmenovité napětí článku: 1,7V
Jmenovitý proud článku: 450/900/1350 mA
Nabíjecí napětí telefonu: 3,6V
Rozsah pracovních teplot: -40°C až +80°C
Krytí: IP65
Barevné provedení: černá, písek, tebi, khaki
Rozměry přenosné: 95 x 195 x 5/10/15 mm
Rozměry pracovní: 95/195/295 x 195 x 4 mm
Hmotnost: 65/120/200 g

Řada solárích panelů SNMT nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Doporučujeme jednou ročně překontrolovat stav kabelu a konektoru, celistvost panelů, pevnost krycí látky, švů.
 
Budova - BIT Záhorovice

Budova - BIT Záhorovice

Budova - BIT Záhorovice

Budova - BIT Záhorovice