logoBit

Výroba

Home O firměNovinky
Záhorovice 380,Záhorovice

Zakázková elektronika

PC104
MTTX
PC104_2
Krabice PC104
Test SND
Inside

Hardware který je určen pro aplikace do průmyslu nebo pro jiná speciální použití. Pro tyto účely dodává firma průmyslová PC, PC dle standardu PC-104, nebo řešení jako kombinace počítačů a speciálních ovládacích modulů.

Vývoj - výroba elektroniky, plošné spoje

Plošné spoje

Plošné spoje - návrhy, osazování, programování
V souvislosti s vývojem a výrobou elektroniky firma nabízí:

  • Návrhy, výrobu a dodávky plošných spojů
  • Osazování DPS (klasickými součástkami i SMD)
  • Oživování, programování procesorů a další související technologické činnosti

Seizmický detekční systém

Seizmický systém SAMBA je určen k detekci narušení perimetru střežené oblasti osobou nebo vozidlem . Základní systém sestává s detekční jednotky, přijímače a volitelně počítače s obslužným SW. Systém je schopen rozlišit narušení osobou, kolovým nebo pásovým vozidlem.
Detekční jednotka má integrovaný vysílač, procesorovou jednotku vyhodnocující signál ze seizmického čidla, čidlo detekující pokus o vypnutí nebo manipulaci s jednotkou a baterii. V případě, že procesor vyhodnotí narušení vyšle radiem informaci o typu narušení do přijímače. Systém je schopen se po zapnutí "naučit" seismické pozadí a během práce rozlišit narušení od běžného šumu. K detekční jednotce lze připojit i periferie jako je PIR sensor (liniový, s dálkovým dosahem, nebo s kruhovou detekcí). K přenosnému přijímači lze připojit i PC a veškeré informace zobrazit na displeji a s mapovými podklady.

SAMBA_T

SAMBA-T

SAMBA_CIR

SAMBA-CIR

SAMBA_R

SAMBA-R

SAMBA_SW_1

Kontrolní SW.

SAMBA_GSM

SAMBA-GSM

rozvadecP

SW-Mapa.

SAMBA_CIR

SAMBA-CAR

SAMBA_LIR

SAMBA-LIR

Průmyslová elektronika

kamera_CTRL

Kamerová kontrola

Přimazávání

Mikro-mazání

Hlidani

Hlídání formy

Oplach

Kontrola oplachu

Průmyslová řešení nabízená a vyvinutá pro použití v průmyslových procesech při kontrole výrobků před expedicí, jako ochrana částí strojů před poškozením nebo zničením. I v tomto oboru jsou využívány zkušenosti firmy s využíváním kamer, vývojem jednoúčelových přípravků, programováním průmyslových automatů atd.

Příklady další elektroniky

rozvadecP

Rozvaděče optika / elektronika
Zakázkové rozvaděče pro kontrolu a řízení kamerových dohledových a pozičních systémů. Rozvaděče jsou určeny pro připojení řídících počítačů ke kontrolním kamerovým stanovištím.

solary

Ohebné solární panely
Ohebné solární panely jsou vyrobeny technologií nanášení aktivní polovodičové vrstvy na ohebnou ocelovou fólii. Takto vytvořený panel je zataven do plastové fólie. Díky výrobní technologii je panel ohebný a velmi odolný vůči poškození.